Pomożemy Ci wydać własnego e-booka,
porządnej jakości, gotowego do sprzedaży

Czy można samodzielnie napisać i wydać książkę?
Można, ale dla jednej osoby będzie to prawdziwym wyzwaniem.

Książka to nie tylko napisanie tekstu. Najważniejszy oczywiście jest pomysł, dobrze wymyślona historia czy po prostu fachowa wiedza, przelana na papier. W tym nikt nie zastąpi Autora. Ale to dopiero początek ścieżki wydawniczej. Dalej - trzeba zadbać o poprawność językową, gramatykę i ortografię. Ważny jest wygląd książki od strony graficznej i łatwości czytania. Potrzebny jest projekt okładki. A na końcu, książkę warto gdzieś sprzedawać!

A przecież nikt nie oczekuje, że Autor, który wymyślił fajną historię, będzie jednocześnie polonistą, grafikiem i biznesmenem.

W e-publika zajmujemy się całym procesem wydawniczym. Książka profesjonalnie wykonana z nami jest dopracowana i ładna. Dzięki temu ma szanse na znacznie lepszą sprzedaż niż książka zrobiona samodzielnie przez Autora.


Jakie korzyści oferujemy?


PO PIERWSZE:
Prawa autorskie dla Autora, czyli pełna kontrola nad książką.

Nie jesteśmy typowym wydawnictwem i nie odbieramy majątkowych praw autorskich. W e-publika Autor zachowuje 100% praw do swojego dzieła. Może je dalej zmieniać, dzielić, sprzedawać. Otrzymuje też od nas na własność pliki książki do swobodnego dysponowania nimi.

Dzięki temu, Autor może osiągać większe zyski niż w tradycyjnym wydawnictwie, (gdzie dostaje 3-8%, czyli niewiele...) A z własną książką można osiągnąć 40%, 50%, 70% umieszczają ją w dobrych księgarniach (pomagamy w tym).

Mając książkę na własność, możesz ją sprzedawać poprzez własną stronę i osiągać 100% zysku netto. (w tym też pomagamy, ale do tego potrzebujesz własnej firmy)


PO DRUGIE:
Książka porządnie wykonana lepiej się sprzedaje

Oferujemy najlepszej jakości usługi wydawnicze, począwszy od prostej korekty, poprzez redakcję, skład książki, projekt okładki.

Redakcja książki to ważny proces, dzięki któremu Twoja książka może nabrać wartości. Nasz zespół składa się z doświadczonych redaktorów, którzy w sposób profesjonalny pomogą wygładzić styl i charakter Twojej pracy. Doradzą, nad czym trzeba się zastanowić, co jest dobre, a co wymaga zmian.

Graficy i edytorzy zadbają o to, by książka została profesjonalnie i atrakcyjnie wydana. Zajmą się projektowaniem okładki i ilustracji. Nadadzą Twojemu dokumentowi tekstowemu wygląd książki. Znają zasady projektowania i składania książek. Wiedzą też, kiedy można te zasady łamać aby książka na tym zyskała. Przygotowują plik książki elektronicznej, który prawidłowo się otwiera. Taką książkę można śmiało upublicznić.


PO TRZECIE:
Pomagamy umieścić książkę w dobrych księgarniach

Doradzamy wybór księgarni, znamy ich stawki i warunki.

Pomożemy Ci umieścić książkę w dobrych księgarniach. W jakich? Na przykład Empik, Bezkartek.pl, nakanapie.pl, amazonka.pl. Obserwujemy rynek i nawiązujemy kontakty z nowymi księgarniami, żeby wiedzieć jak najlepiej Tobie doradzić.


PO CZWARTE:
Twój wydatek to inwestycja

Książkę elektroniczną można sprzedawać przez długie lata, nie grozi jej wyczerpanie nakładu. Niech również jakość Twojej książki trwa latami. Wydatek na porządne opracowanie – to inwestycja, która może przynieść długofalowe zyski.

A nam płacisz tylko raz!

.